شکل اعدام زندان برنامه زندانی علیخانی

شکل: اعدام زندان برنامه زندانی علیخانی خانواده کرمانشاه احسان علیخانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مارول جهت تمام فیلم‌های ابرقهرمانی‌اش فستیوال برگزار می‌کند

برای مراسم خوش حالی گرفتن ۱۰ ساله شدن دنیای سینماتیک مارول، این استودیو قصد دارد تمام فیلم‌های آن را پشت سر هم و در عالی ترین فرمت ممکن به نمایش بگذارد. 

مارول جهت تمام فیلم‌های ابرقهرمانی‌اش فستیوال برگزار می‌کند

مارول جهت تمام فیلم های ابرقهرمانی اش فستیوال برگزار می کند

عبارات مهم : نمایش

برای مراسم خوش حالی گرفتن ۱۰ ساله شدن دنیای سینماتیک مارول، این استودیو قصد دارد تمام فیلم های آن را پشت سر هم و در عالی ترین فرمت ممکن به نمایش بگذارد.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، کمپانی مارول استودیوز اعلام کرده جشنواره ای با عنوان «فستیوال فیلم دهمین سالگرد» برگزار می کند که به صورت اختصاصی به نمایش هر ۲۰ فیلم ابرقهرمانی دنیای سینماتیک مارول با فرمت آی مکس بین روزهای سی ام آگوست تا ششم سپتامبر می پردازد.

در این فستیوال سه فیلم «مرد آهنی» سال ۲۰۰۸، «هالک فوق العاده» سال ۲۰۰۸ و «کاپیتان آمریکا: نخستین انتقام جو» سال ۲۰۱۱ هم که تا به حال در فرمت آی مکس روی پرده های سینما نرفته اند، پخش می شوند. برنامه فستیوال این است که طی پنج روز اول بتواند تمام ۲۰ فیلم را به ترتیبی که قرار است دیده شوند به نمایش بگذارد و بعد ۲ روز موضوعی داشته باشد که فیلم ها را بر اساس تم های «ریشه شخصیت ها» و «تیم بندی ها» به نمایش بگذارد.

مارول جهت تمام فیلم‌های ابرقهرمانی‌اش فستیوال برگزار می‌کند

در نهایت، این فستیوال صبح روز ششم سپتامبر با نمایش دوباره دو فیلمی که خود هواداران آن ها را گزینش خواهند کرد به کارش آخر می دهد.

کوین فایگی، تهیه کننده و رییس کمپانی مارول استودیوز گفت: می دانستیم جهت مراسم خوش حالی گرفتن ۱۰ سال عملکرد مارول استودیوز می خواهیم حرکتی بزرگ انجام بدهیم و دیگر از آی مکس بزرگتر نداریم. این جشنی فوق العاده جهت هواداران خواهد بود. آن ها می توانند پشت سر هم فیلم های مارول استودیوز را ببینند و واقعا در دنیای سینماتیک مارول غوطه ور شوند.

برای مراسم خوش حالی گرفتن ۱۰ ساله شدن دنیای سینماتیک مارول، این استودیو قصد دارد تمام فیلم‌های آن را پشت سر هم و در عالی ترین فرمت ممکن به نمایش بگذارد. 

دیزنی در سال ۲۰۰۹ کمپانی مارول انترتینمنت را به قیمت ۴ میلیارد دلار خریداری کرد. این ۲۰ فیلم موجود در دنیای سینماتیک مارول تا به حال ۶.۸۵ میلیارد دلار در آمریکای شمالی و ۱۷.۳۳ میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروخته اند. فیلم «انتقام جویان: جنگ ابدی» با ۲.۰۴ میلیارد دلار فروش لقب چهارمین فیلم پرفروش تاریخ را از آن خود کرده و فقط پشت سر «آواتار»، «تایتانیک» و «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می شود» قرار دارد. از سوی دیگر، «پلنگ سیاه» سومین فیلم پرفروش تاریخ باکس ْآفیس داخلی آمریکای شمالی است.

فیلم «هالک فوق العاده» با نقش آفرینی ادوارد نورتون با فاصله کم فروش ترین فیلم دنیای سینماتیک مارول است و در باکس آفیس جهانی تنها ۲۶۳ میلیون دلار فروخت.

مارول جهت تمام فیلم‌های ابرقهرمانی‌اش فستیوال برگزار می‌کند

واژه های کلیدی: نمایش | کمپانی | فستیوال | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog